Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Rytuał na powodzenie w miłości - Ktoś pomoże?

4 Wpisy
2 Użytkownicy
0 Reactions
61 Widok
Posty: 2
Topic starter
(@dardanella)
Połączone: 1 miesiąc temu

Witaj wszystkich na forum! Od razu przepraszam, jeśli mój post będzie trochę chaotyczny. Chciałabym przyciągnąć magicznie partnera, ale nie konkretną osobę, tylko takiego mężczyznę, z którym stworzę najlepszy, trwały związek. Mam 30 lat i nigdy nie byłam w poważnym związku. Zazwyczaj kończyło się po kilku randkach, a zdarzało się nawet, że facet rezygnował od razu po pierwszym spotkaniu ze mną. Nie jestem jakaś brzydka, ale z drugiej strony nie jestem też jakąś pięknością - raczej taka zwykła, przeciętna dziewczyna z sąsiedztwa. Byłam też kiedyś w związku na odległość, ale partnerowi wygodniej było być osobno. Staram się dbać o siebie, ładnie ubierać, ale jakoś mężczyźni po prostu mnie nie zauważają, na ulicy nikt nie zwraca na mnie uwagi. Nigdy nie miałam większego powodzenia. Wracając do tematu - chciałabym prosić o jakiś skuteczny rytuał, dzięki któremu przyciągnę tego jedynego, właściwego partnera do stworzenia poważnego związku. Nie interesują mnie zajęci panowie, nie chcę też nikomu psuć związku ani szukać przygód. Mam jak najbardziej poważne podejście do relacji i potrafię dać dużo miłości, ale jakoś samo jej znalezienie nigdy mi nie wyszło.

3 Replies
Posty: 4
(@renata09)
Połączone: 1 miesiąc temu

Wydaje mi się że coś takiego to wykonuje rytualista. Trzeba jednak uważać, ja zamówiłam u jednej która była polecana na gazecie i nie udało się. Nie wiem nawet czy cokolwiek było robione.

Odpowiedz
2 Replies
(@dardanella)
Połączone: 1 miesiąc temu

Posty: 2

@renata09 A możesz zdradzić u kogo robiłaś? Żebym nie trafiła na tą samą osobę. i wogóle możesz kogoś konkretnego polecić?

Odpowiedz
(@renata09)
Połączone: 1 miesiąc temu

Posty: 4

@dardanella U Tamaris miałam. Jej nie polecam.

Odpowiedz
Udostępnij: