Forum

Bliźniacze godziny,...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Bliźniacze godziny, powtarzające się liczby

7 Wpisy
6 Użytkownicy
0 Reactions
52 Widok
Posty: 1
Topic starter
(@bepkororoti)
Połączone: 1 miesiąc temu

Cześć wszystkim. Mam taki dziwny problem i chciałbym się z Wami podzielić.

Od jakiegoś czasu wszędzie widzę te same liczby, zwłaszcza na zegarze. Codziennie budzę się np. o 11:11. Na początku to mnie nie ruszało, ale teraz jest z tym coraz gorzej, bo widzę te powtarzające się liczby po kilka razy dziennie. Myślałem, że to przypadek, ale zaczęło być już dziwnie. Np. jak chcę napisać do kolegi, a on był ostatnio online o 19:19 albo 04:04. Albo dostaję od kogoś wiadomość akurat o 16:16 itd. Wszędzie te cholerne powtórki - reklamy, numery, wszystko mnie nimi zaatakuje. Zaczynam się czuć przesladowany, bo to nie może być przypadek. Coś tu jest na rzeczy, ale nie wiem co. Może ktoś z Was też tak miał albo ma jakieś logiczne wytłumaczenie? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź, bo zaczynam wariować.

Pozdrawiam

6 Replies
Posty: 29
(@pajeczyna)
Połączone: 1 miesiąc temu

Możesz to zjawisko powtarzających się liczb potraktować na różne sposoby:

Jako jakieś ezo budzenie i doszukiwać się przesłań od aniołów czy innych nadprzyrodzonych sił. Albo numerologicznie - że ta liczba coś wam podpowiada, zwraca uwagę na coś istotnego, w zależności od tego jakie dokładnie kombinacje się powtarzają.

Psychologicznie może to być sygnał od waszej podświadomości, że macie jakiś problem czy sprawę, na którą nie zwracacie uwagi, a powinniście.

Ale może tak być, że po prostu tak jest i nie ma co się w tym doszukiwać jakichś głębszych znaczeń. Bo jak już zaczniecie wyłapywać takie powtarzające się liczby, to później podświadomość będzie je sama wychwytywać na zegarach, tablicach rejestracyjnych, biletach itd. Niekoniecznie musi to być jakaś wskazówka czy przesłanie.

Jeśli chcesz wiedzieć co to może oznaczać, to najpierw zastanów się nad sobą - czego pragniesz, co ciebie aktualnie gryzie, co byś chciał zmienić. A dopiero później sprawdź co na ten temat piszą w internecie. Bo inaczej możesz się po prostu zmanipulować.

Ja kiedyś wyczytałam, że to anioły się odzywają, ale bardzo w to nie wierzę, bo to kalkowane z numerologii. Ale niech będzie, że anioły hehe.

Można to też wróżebnie przetłumaczyć dla żartu.

Ja tak mam, ale nie traktuję tego jako żadnych wskazówek, bo nie ma to związku z moim życiem, nawet po przemyśleniu wszystkiego.

Odpowiedz
Posty: 7
 Seid
(@seid)
Połączone: 2 miesiące temu

Ja też nie znalazłem żadnego powiązania tych powtarzających się liczb ze swoim życiem. Nawet nie silłem się za bardzo na szukanie wyjaśnień, o których wspomniała Kremilek. Rzuciłem tylko okiem na numerologiczne znaczenie tych liczb, ale skoro nie widzę wyraźnego związku, to olałem temat.

Dla mnie znaczący związek to taka wskazówka, rada albo ostrzeżenie, które ma istotne przełożenie na moją sytuację. Ale skoro nie potrafię znaleźć sensownego powiązania tych liczb ze sobą, to wypada je po prostu zignorować. Tym bardziej, że widzę różne powtarzające się kombinacje, a nie jakąś jedną, dwie czy trzy liczby non stop.

Zresztą jakbym się bardzo chciał dopatrzeć jakichś przesłań, to bym je znalazł dosłownie wszędzie. Więc lepiej nie wyciągać pochopnych wniosków.

Odpowiedz
Posty: 9
(@ismer)
Połączone: 11 miesięcy temu

Dla mnie takie powtarzające się liczby nie mają większego znaczenia, o ile nie występują bardzo często. Mam na myśli to, że chyba każdemu zdarza się co jakiś czas zauważyć takie powtórki na zegarze czy gdziekolwiek indziej. Pojedyncze takie sytuacje mogą co najwyżej zwrócić na chwilę naszą uwagę, ale nic poza tym.

Odpowiedz
Posty: 3
(@fajnisia)
Połączone: 3 tygodnie temu

Witam

Czy ktoś może wie, co może oznaczać liczba 14?

Bo już od chyba ze 20 lat, non stop się na nią natykam. Cały czas mam takie sytuacje, że zerkam na zegarek, a tam 14:14. Albo idę i patrzę na numer klatki, a tu 14. Ta liczba ciągle mi się przytrafia w różnych sytuacjach.

A jak chodzi o tę godzinę, to czasem jest jeszcze bardziej dziwne - np. po prostu idę ulicą, a na bilbordzie akurat wyświetla się 14:14.

Nigdzie nie mogę znaleźć, co może oznaczać ta cholerna 14-stka. Ale nie mogę uwierzyć, że to tylko przypadek, skoro ona mnie prześladuje od tak dawna.

Może ktoś z was ma jakąś głębszą wiedzę i podpowie mi, co to może być za przesłanie? Bo ciężko mi w to wierzyć, że to tylko zbiegi okoliczności.

Odpowiedz
Posty: 1
(@milano0404)
Połączone: 2 tygodnie temu

Mam podobną sytuację jak Ty, tylko że u mnie pojawia się liczba 11.

Zaczęło się to u mnie jakieś 13 lat temu, wtedy też zacząłem zwracać na nią uwagę, a potem wszystko w moim życiu zaczęło się zmieniać, wszystko nabrało przyspieszenia.

Był to dla mnie całkowity zwrot o 180 stopni. Można powiedzieć, że była to zapowiedź ogromnej przemiany w moim życiu. Jakby zapowiedź, że otworzę się na sferę duchową.

To było coś jak uaktywnienie ukrytych we mnie możliwości, które są związane z duchowością.

Teraz mam takie dni, że ta jedenastka ciągle mi się przytrafia. Jakby były to podpowiedzi, wskazówki na rzeczy ważne, na które aktualnie nie zwracam uwagi.

Może u Ciebie ta czternastka oznacza coś podobnego? Że to zapowiedź jakiejś większej zmiany, przebudzenia duchowego? Na pewno niedługo się o tym przekonasz.

Odpowiedz
1 Reply
(@ismer)
Połączone: 11 miesięcy temu

Posty: 9

@milano0404 Masz rację, wydaje się, że coś może być na rzeczy z tymi powtarzającymi się liczbami. Robert Anton Wilson w swojej książce "Cosmic Trigger" opisywał, jak był zafascynowany liczbą 23. Jego córki urodziły się 23 lutego i 23 sierpnia, ciągle natrafiał na tę liczbę w filmach, gazetach, a im bardziej się na nią koncentrował, tym więcej niesamowitych zwrotów akcji przeżywał w życiu. Jego radą było zapisywanie każdej sytuacji związanej z tą liczbą, ponieważ według jego teorii, takie powtarzające się liczby mogą być sposobem, w jaki wszechświat się z nami komunikuje.

Może warto spróbować tego samego z Twoją liczbą 14? Notować każdy przypadek, gdy się pojawia i obserwować, czy nie zacznie się dziać coś niezwykłego w Twoim życiu. Kto wie, może rzeczywiście jest to jakaś wiadomość, kod od wszechświata, który próbuje Ci coś przekazać. Warto być uważnym i otwartym na takie znaki.

Odpowiedz
Udostępnij: